Origin Storage ADP-C45W-LN power adapter/inverter Indoor 45 W Black
SKU
ADP-C45W-LN
Login for pricing
In Stock: 55 available
Lenovo AC Adapter 45W USB-C UK
More Information
Purpose Notebook
Power supply type Indoor
SKU ADP-C45W-LN
EAN 5059902028280
Manufacturer Origin Storage
Availability In Stock
PDF URLs View PDF
Lenovo AC Adapter 45W USB-C UK
Features
Input voltage100-240 V
Output power45 W
Output voltage20 V
Power supply typeIndoor
PurposeLaptop
Product colourBlack
Input frequency50-60 Hz
Power
Input voltage100-240 V
Output power45 W
Output voltage20 V
Performance
PurposeLaptop
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Origin Storage ADP-C45W-LN power adapter/inverter Indoor 45 W Black
Hot Product
Origin Storage ADP-C45W-LN power adapt... Login for pricing
HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black HP AC 65W power adapter/inverter Indoo... Login for pricing
Origin Storage AC Adapter (90W) For Latitude E Series Origin Storage AC Adapter (90W) For La... Login for pricing
ASUS 04G266010610 power adapter/inverter Indoor 90 W Black ASUS 04G266010610 power adapter/invert... Login for pricing
HP 609936-001 power adapter/inverter Indoor 90 W Black