IPAAR11M2AGTG
Login for pricing
In Stock: 0 available
Apple iPad Air 11” M2 2024 JLC Anti-Glare Tempered Glass Screen Protector
  • Anti-Glare Tempered Glass for iPad Air 11
  • Easy Installation: Bubble-free installation with included tools for simple setup
More Information
SKU IPAAR11M2AGTG
EAN 5056521491303
Manufacturer JLC
Availability Out of Stock
Features
Screen protector typeAnti-glare screen protector
Brand compatibilityApple
CompatibilityAir 11” M2 2024
Hardness9H
Product colourTransparent
Easy to removeYes
Easy to cleanYes
Easy to applyYes
Country of originChina
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
Cleaning clothYes
Smoothing cardYes
Wet wipeYes
Dry wipeYes
Cleaning kitYes
Package typeBox
You may also be interested in
Compare Products
Product JLC Apple iPad Air 11” M2 2024 Anti-Glare Tempered Glass Screen Protector JLC Apple iPad Air 11” M2 2024 Anti-Gl... Login for pricing
eSTUFF Screen Protector for iPad 9.7" All Models - Clear
Hot Product
eSTUFF Screen Protector for iPad 9.7&q... Login for pricing
Urban Armor Gear SFPRO-SP tablet screen protector Clear screen protector Microsoft 1 pc(s)
New
Urban Armor Gear SFPRO-SP tablet scree... Login for pricing
eSTUFF Apple iPad Pro 11" Clear Screen Protector eSTUFF Apple iPad Pro 11" Clear S... Login for pricing
eSTUFF Screen Protector iPad 10.2" 2019/2020/2021 - Clear
Bestseller
eSTUFF Screen Protector iPad 10.2"... Login for pricing