We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lanview LVT-SC-M cable marker Magenta Plastic 150 mm 20 pc(s)
SKU
LVT-SC-M
- To order a full box, please select the following quantity: 1500 pcs.
- 20 pcs
- Magenta
Category: Cable Markers
| SKU | LVT-SC-M |
|---|---|
| EAN | 5715328208957 |
| Manufacturer | Lanview |
| Availability | In Stock |
SmartClicks clips from Lanview are the perfect solution for installers looking to differentiate cables by color. These clips seamlessly attach to Lanview HIGH-FLEX CAT6a cables. With SmartClicks, there's no need to buy cables in different colors; instead, you can easily select and click on the desired color. Lanview SmartClicks are available in 20-piece bags, featuring a variety of colors such as grey, black, white, blue, green, yellow, red, purple, orange and magenta.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Magenta |
| Material | Plastic |
| Length | 150 mm |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Quantity per unit | 20 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 20 g |
| Width | 10 mm |
| Height | 5 mm |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Lanview LVT-SC-M cable marker Magenta...
Login for pricing
|
Lanview Clips for Slim & Bendable...
Login for pricing
|
Bestseller
Lanview Clips for Slim & Bendable...
Login for pricing
|
Lanview Clips for Slim & Bendable...
Login for pricing
|
Hot Product
Lanview Clips for Slim & Bendable...
Login for pricing
|
Lanview Clips for Slim & Bendable...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LVT-SC-M
|
LVT-FLEX-G
|
LVT-FLEX-R
|
LVT-FLEX-O
|
LVT-FLEX-W
|
LVT-FLEX-B
|
| Manufacturer |
Lanview
|
Lanview
|
Lanview
|
Lanview
|
Lanview
|
Lanview
|
| Material |
Plastic
|
Plastic
|
Plastic
|
Plastic
|
Plastic
|
Plastic
|
| Product colour |
Magenta
|
Green
|
Red
|
Orange
|
White
|
Blue
|





