We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech G 947-000003 mouse pad Gaming mouse pad Black
SKU
947-000003
Category: Mouse Pads
| Product colour | Black |
|---|---|
| SKU | 947-000003 |
| EAN | 5099206128828 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | Out of Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual |
36 Months Service (Bring-in)
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Design | |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Black |
| Performance | |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Black |
| Built-in wireless charger | Yes |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Wrist rest | No |
| Cable length | 1.8 m |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 25.4 mm |
| Package depth | 349.6 mm |
| Package height | 401.2 mm |
| Package weight | 798 g |
| Width | 340 mm |
| Depth | 344 mm |
| Thickness | 1.3 mm |
| Cable length | 1.8 m |
| Packaging data | |
| Package width | 25.4 mm |
| Package depth | 349.6 mm |
| Package height | 401.2 mm |
| Package weight | 798 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Batteries included | No |
| Other features | |
| Package width | 25.4 mm |
| Package depth | 349.6 mm |
| Package height | 401.2 mm |