We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama 00126855 mouse pad Black
SKU
00126855
Login for pricing
In Stock:
0 available
Hama 00126855, Black, Monochromatic, Memory foam, Polyurethane, Styrene-Butadiene (SBR), Wrist rest
Category: Mouse Pads
| SKU | 00126855 |
|---|---|
| EAN | 4047443515315 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Out of Stock |
Hama 00126855. Width: 200 mm, Depth: 230 mm. Product colour: Black, Surface coloration: Monochromatic, Material: Memory foam, Polyurethane, Styrene-Butadiene (SBR), Wrist rest
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Material | |
| Material | Memory foam, Polyurethane, Styrene-Butadiene (SBR) |
| Technical details | |
| Wrist rest | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Design | |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Memory foam, Polyurethane, Styrene-Butadiene (SBR) |
| Product colour | Black |
| Performance | |
|---|---|
| Wrist rest | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Memory foam, Polyurethane, Styrene-Butadiene (SBR) |
| Product colour | Black |
| Ergonomics | |
| Wrist rest | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 275 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package weight | 213 g |
| Width | 200 mm |
| Depth | 230 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 275 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package weight | 213 g |
| Other features | |
| Package width | 275 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 25 mm |