We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ALOGIC E360LSSLV laptop stand Silver
SKU
E360LSSLV
Login for pricing
In Stock:
0 available
ALOGIC E360LSSLV, Laptop stand, Silver, Aluminium, ABS synthetics, Silicone, 167 mm, 252 mm, 59 mm
Category: Laptop Stands
| SKU | E360LSSLV |
|---|---|
| EAN | 9350784104915 |
| Manufacturer | ALOGIC |
| Availability | Out of Stock |
ALOGIC E360LSSLV. Product type: Laptop stand, Product colour: Silver, Material: Aluminium, ABS synthetics, Silicone. Width: 167 mm, Depth: 252 mm, Height: 59 mm
| Design | |
|---|---|
| Product type | Laptop stand |
| Material | Aluminium, ABS synthetics, Silicone |
| Product colour | Silver |
| Ergonomics | |
| Rotating | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 167 mm |
| Depth | 252 mm |
| Height | 59 mm |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Material | |
| Material | Aluminium, ABS synthetics, Silicone |
| Technical details | |
| Warranty period | 2 year(s) |