We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hanwha SPG-IND72B security camera accessory Cover
SKU
SPG-IND72B
Category: Security Camera Accessories
| SKU | SPG-IND72B |
|---|---|
| EAN | 8801089162229 |
| Manufacturer | HANWHA |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SND-L6083R SND-L5083R SND-L6084R SND-L5084R QND-6070R QND-7080R |
| Type | Cover |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | Black, Transparent |
| Technical details | |
| Compatibility | SND-L6083R SND-L5083R SND-L6084R SND-L5084R QND-6070R QND-7080R |
| Type | Cover |
| Placement supported | Indoor |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Diameter | 12 cm |
| Weight | 92 g |
| Height | 97.9 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black, Transparent |