We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hanwha SBP-301HMW3 security camera accessory Mount
SKU
SBP-301HMW3
Category: Security Camera Accessories
| SKU | SBP-301HMW3 |
|---|---|
| EAN | 8801089214751 |
| Manufacturer | HANWHA |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Type | Mount |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | Ivory, White |
| Technical details | |
| Type | Mount |
| Placement supported | Universal |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Diameter | 15.5 cm |
| Weight | 270 g |
| Height | 55 mm |
| Colour | |
| Product colour | Ivory, White |
You may also be interested in
| Product |
New
Hanwha SBP-301HMW3 security camera acc...
Login for pricing
|
Axis 5503-921 security camera accessory
Login for pricing
|
Bestseller
Axis 5506-481 security camera accessor...
Login for pricing
|
Recommended
Axis 5506-611 security camera accessor...
Login for pricing
|
Popular
Axis Weather Shield K
Login for pricing
|
Hot Product
Bosch NDA-U-PSMB security camera acces...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SBP-301HMW3
|
5503-921
|
5506-481
|
5506-611
|
5507-121
|
NDA-U-PSMB
|
| Manufacturer |
HANWHA
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Bosch
|
| Type |
Mount
|
N/A
|
Mount
|
Stand
|
Cover
|
Mount
|
| Placement supported |
Universal
|
Universal
|
N/A
|
Indoor
|
Outdoor
|
N/A
|
| Brand compatibility |
Hanwha
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|





