We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Smartkeeper NC03P1PK port blocker RJ-45 Pink 1 pc(s)
SKU
NC03P1PK
Category: Port Blockers
| SKU | NC03P1PK |
|---|---|
| EAN | 8809534693038 |
| Manufacturer | SmartKeeper |
| Availability | Out of Stock |
LAN Cable Lock:
Physical disabling of the connected LAN cable removal from computers, servers, routers, switches or other network devices.
Physical disabling of the connected LAN cable removal from computers, servers, routers, switches or other network devices.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Port blocker |
| Compatible ports/slots | RJ-45 |
| Product colour | Pink |
| Package type | Polybag |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of port blockers | 12 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package height | 205 mm |
| Package weight | 42 g |