ADP-C65W-US
- Photograph is for illustrative purposes only
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | ADP-C65W-US |
| EAN | 5056006160878 |
| Manufacturer | Origin Storage |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | No |
| Input voltage | 230 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 230 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Origin Storage Dell 65W USB-C AC Adapt...
Login for pricing
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
Login for pricing
Popular
Origin Storage AC Adapter (90W) For La...