We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Esselte 623553 desk tray/organizer Plastic Black
SKU
623553
Login for pricing
In Stock:
0 available
Esselte 623553, Plastic, Black, C4, 1 drawer(s), Paper, 245 mm
Category: Desk Trays/Organizers
| SKU | 623553 |
|---|---|
| EAN | 4049793012643 |
| Manufacturer | Esselte |
| Availability | Out of Stock |
Esselte 623553. Material: Plastic, Product colour: Black, Format: C4. Width: 245 mm, Length: 357 mm, Height: 59 mm
| Features | |
|---|---|
| Format | C4 |
| Label holder | Yes |
| Suitable for storing | Paper |
| Number of drawers | 1 drawer(s) |
| Material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 245 mm |
| Length | 357 mm |
| Height | 59 mm |
| Weight | 270 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 245 mm |
| Length | 357 mm |
| Height | 59 mm |
| Material | Plastic |
| Colour | |
| Product colour | Black |