We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama Singo photo album Blue 200 sheets
SKU
106259
Category: Photo Albums
| SKU | 106259 |
|---|---|
| EAN | 4047443132635 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Out of Stock |
- Album for storing photos
- With label area for individual design
- Integrated CD sleeve
- In bright colour with nature design.
- With label area for individual design
- Integrated CD sleeve
- In bright colour with nature design.
| Features | |
|---|---|
| Maximum capacity | 200 sheets |
| Product colour | Blue |
| Technical details | |
| Maximum capacity | 200 sheets |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 228 mm |
| Package depth | 222 mm |
| Package height | 52 mm |
| Package weight | 566 g |
| Width | 220 mm |
| Height | 220 mm |
| Colour | |
| Product colour | Blue |
| Packaging data | |
| Package width | 228 mm |
| Package depth | 222 mm |
| Package height | 52 mm |
| Package weight | 566 g |