We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama 4047443167477 photo album Pink 100 sheets 100 x 150 Spiral binding
SKU
113680
Login for pricing
In Stock:
0 available
Hama 4047443167477, Pink, 100 sheets, Spiral binding, 100 x 150, Black, 50 sheets
Category: Photo Albums
| SKU | 113680 |
|---|---|
| EAN | 4047443167477 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Out of Stock |
Hama 4047443167477. Product colour: Pink, Maximum capacity: 100 sheets, Binding type: Spiral binding. Width: 280 mm, Height: 240 mm. Package width: 278 mm, Package depth: 242 mm, Package height: 28 mm
| Features | |
|---|---|
| Media size (1 slide) | 100 x 150 |
| Media sheets per package | 50 sheets |
| Maximum capacity | 100 sheets |
| Product colour | Pink |
| Binding type | Spiral binding |
| Pages colour | Black |
| Technical details | |
| Media size (1 slide) | 100 x 150 |
| Media sheets per package | 50 sheets |
| Maximum capacity | 100 sheets |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 278 mm |
| Package depth | 242 mm |
| Package height | 28 mm |
| Package weight | 593 g |
| Width | 280 mm |
| Height | 240 mm |
| Colour | |
| Product colour | Pink |
| Packaging data | |
| Package width | 278 mm |
| Package depth | 242 mm |
| Package height | 28 mm |
| Package weight | 593 g |