We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama 4047443167439 photo album Green 50 sheets 100 x 150 Spiral binding
SKU
113676
Login for pricing
In Stock:
0 available
Hama 4047443167439, Green, 50 sheets, Spiral binding, 100 x 150, Black, 240 mm
Category: Photo Albums
| SKU | 113676 |
|---|---|
| EAN | 4047443167439 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Out of Stock |
Hama 4047443167439. Product colour: Green, Maximum capacity: 50 sheets, Binding type: Spiral binding. Width: 240 mm, Height: 170 mm. Package width: 238 mm, Package depth: 172 mm, Package height: 28 mm
| Features | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Media size (1 slide) | 100 x 150 |
| Maximum capacity | 50 sheets |
| Product colour | Green |
| Binding type | Spiral binding |
| Pages colour | Black |
| Technical details | |
| Media size (1 slide) | 100 x 150 |
| Maximum capacity | 50 sheets |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 238 mm |
| Package depth | 172 mm |
| Package height | 28 mm |
| Package weight | 301 g |
| Width | 240 mm |
| Height | 170 mm |
| Colour | |
| Product colour | Green |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 238 mm |
| Package depth | 172 mm |
| Package height | 28 mm |
| Package weight | 301 g |