We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Synology PSU 250W-RP MODULE_2 power supply unit Grey
SKU
PSU 250W-RP MODULE_2
Category: Power Supply Units
| Purpose | Server |
|---|---|
| Total power | 250 W |
| SKU | PSU 250W-RP MODULE_2 |
| EAN | 5715063044667 |
| Manufacturer | Synology |
| Availability | Out of Stock |
Applied Models: RS812RP+, RS814RP+, RS815RP+
| Power | |
|---|---|
| Total power | 250 W |
| Performance | |
| Purpose | Server |
| Compatible products | RS812RP+, RS814RP+, RS815RP+ |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Design | |
| Product colour | Grey |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Depth | 72 mm |
| Height | 39 mm |
| Weight | 700 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |