We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts KP.0650H.013-CP power adapter/inverter
SKU
KP.0650H.013-CP
Login for pricing
In Stock:
0 available
Power Adapter for Samsung & Asus 65W 19V 3.42A Plug:3.0*1.1mm, KP.0650H.013 Including power cord
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | KP.0650H.013-CP |
|---|---|
| EAN | 5715063513415 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
In CoreParts you will find a range of adapters that match the performance of your original adapter with different capacities and manufactured by High-end, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 100 g |
| Width | 150 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 45 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 200 g |