We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts 5A10W86289-CP power adapter/inverter
SKU
5A10W86289-CP
Login for pricing
In Stock:
0 available
300W 20V 15A Plug: Square, Including Power Cord (Type-C13), 5A10W86289 for Lenovo Legion series Legion 5 and 7
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | 5A10W86289-CP |
|---|---|
| EAN | 5715063513194 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
In CoreParts you will find a range of adapters that match the performance of your original adapter with different capacities and manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 800 g |
| Width | 100 mm |
| Depth | 40 mm |
| Height | 140 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 60 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package weight | 900 g |