We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Belden 7703NH.00305 networking cable Chrome 305 m
SKU
7703NH.00305
Login for pricing
In Stock:
0 available
305 m, LonWorks, 1 Pair AWG 22 Bare Copper - Solid, Polyolefin (PO, PE, PP) insulation, Overall Beldfoil® shielding, LSZH / FRNC jacket , 300V, CPR Dca
Category: Networking Cables
| SKU | 7703NH.00305 |
|---|---|
| EAN | 8719605013453 |
| Manufacturer | Belden |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Chrome |
| Connector 1 | No |
| Connector 2 | No |
| Cable length | 305 m |
| Connector 2 gender | No |
| Connector 1 gender | No |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Storage temperature (T-T) | -45 - 80 °C |
| Operating temperature (T-T) | -15 - 80 °C |
| Technical details | |
| Product colour | Chrome |
| Connector 1 | No |
| Connector 2 | No |
| Cable length | 305 m |