We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 0.65m Direct Attach Copper Cable
SKU
R0M46A#B01
Login for pricing
In Stock:
0 available
Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 0.65m Direct Attach Copper Cable
Category: InfiniBand & Fibre Optic Cables
| SKU | R0M46A#B01 |
|---|---|
| EAN | 0190017329710 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.65 m |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 70 g |
| Cable length | 0.65 m |
| Technical details | |
|---|---|
| Cable length | 0.65 m |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |