We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ALLNET 3m, R-SMA/N coaxial cable Black
SKU
ANT-CAB-RSMA-N-300
Category: Coaxial Cables
| SKU | ANT-CAB-RSMA-N-300 |
|---|---|
| EAN | 4038816008756 |
| Manufacturer | ALLNET |
| Availability | Out of Stock |
ALLNET 3m, R-SMA/N. Cable length: 3 m, Connector 1: R-SMA, Connector 1 gender: Male. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 | No |
| Connector 1 | R-SMA |
| Features | |
| Jacket outer diameter | 4.95 mm |
| Outer shield material | Aluminum Mylar |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| Magnetically shielded | Yes |
| Connector 2 | No |
| Connector 1 | R-SMA |
| Cable length | 3 m |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Magnetically shielded | Yes |
| Cable length | 3 m |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |