We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ALLNET 0.1m, U.FL/R-SMA coaxial cable Black
SKU
ANT-PIG-UFL-RSMA-F-30
Category: Coaxial Cables
| SKU | ANT-PIG-UFL-RSMA-F-30 |
|---|---|
| EAN | 4038816102089 |
| Manufacturer | ALLNET |
| Availability | Out of Stock |
ALLNET 0.1m, U.FL/R-SMA. Cable length: 0.1 m, Connector 1: U.FL, Connector 2: R-SMA. Quantity per pack: 1 pc(s), Weight: 10 g
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 | R-SMA |
| Connector 1 | U.FL |
| Features | |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| Connector 2 | R-SMA |
| Connector 1 | U.FL |
| Cable length | 0.1 m |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight | 10 g |
| Cable length | 0.1 m |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 10 g |
| Packaging data | |
| Weight | 10 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |