SAMTA810.521VE
Login for pricing
In Stock: 40 available
JLC Samsung Tab A8 10.5 (2021) Veo Case- Black
Brand compatibility Samsung
Maximum screen size 10.5 "
SKU SAMTA810.521VE
EAN 5056521432900
Manufacturer JLC
Availability In Stock
Made from PC materials to provide a durable design which offers comprehensive protection
Fully functioning Smart Cover supports the iPad's sleep/wake feature
Technical details
Case typeFlip case
MaterialPolycarbonate (PC)
Maximum screen size26.7 cm (10.5")
Brand compatibilitySamsung
CompatibilityTab A8 10.5 2021
Features
Case typeFlip case
Stand modeYes
MaterialPolycarbonate (PC)
CompatibilityTab A8 10.5 2021
Compare Products
Mobilis Refuge 17.8 cm (7") Holster Black
Hot Product
Mobilis Refuge 17.8 cm (7") Holst... Login for pricing
Mobilis Refuge 22.9 cm (9") Holster Black Mobilis Refuge 22.9 cm (9") Holst... Login for pricing