IPA10.2JLCF
Login for pricing
In Stock: 0 available
JLC iPad 10.2 (9th, 8th and 7th Gen) Folio Case - Black
Brand compatibility Apple
Maximum screen size 10.2 "
SKU IPA10.2JLCF
EAN 5056521449656
Manufacturer JLC
Availability Out of Stock
Technical details
Case typeFolio
Maximum screen size25.9 cm (10.2")
Brand compatibilityApple
CompatibilityiPad 10.2 (9th, 8th and 7th Gen)
Features
Case typeFolio
Stand modeYes
Compare Products
Mobilis Refuge 17.8 cm (7") Holster Black
Hot Product
Mobilis Refuge 17.8 cm (7") Holst... Login for pricing
Mobilis Refuge 22.9 cm (9") Holster Black Mobilis Refuge 22.9 cm (9") Holst... Login for pricing
Urban Armor Gear 981890114040 tablet case 33 cm (13") Sleeve case Black