CoreParts MSC140F30-213M laptop spare part Display
SKU
MSC140F30-213M
Login for pricing
In Stock: 4 available
14,0" LCD FHD Matte, 1920x1080, Original Panel, 315mm wide, 30pins Bottom Right Connector, Top Bottom 4xBrackets, IPS