D23AWS45MTS1RD
Login for pricing
In Stock: 0 available
Stainless Steel Traction Strap for Apple Watch
  • Elegance & Luxury
  • Made for Apple Watch
  • Fits Nicely Around the Wrist
  • Strong Magnetic Closure
More Information
SKU D23AWS45MTS1RD
EAN 8720593013356
Manufacturer Decoded
Availability Out of Stock
Stainless Steel Mesh Watch Strap for the Apple Watch Series
Ultimate Craftsmanship: Tailored Stainless Steel Mesh Watch Strap for Apple Watch
Functionality Meets Style: The Precision-Designed Stainless Steel Mesh Watch Strap for Apple Watch
Sustainable Packaging for the Stainless Steel Mesh Watch Strap
Features
Compatible device typeSmartwatch
Product typeStrap
Product colourRose gold
Brand compatibilityApple
MaterialStainless steel
CompatibilityApple Watch 44mm / 45mm / 46mm / 49mm