We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSC238F30-306M laptop spare part
SKU
MSC238F30-306M
Login for pricing
In Stock:
0 available
23, 8" LCD FHD Matte, 1920x1080, Original Panel with incell Touch, LVDS, 30pins Top Right Connector, w/o Brackets
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 6 months Warranty
Category: Laptop Spare Parts
| SKU | MSC238F30-306M |
|---|---|
| EAN | 5704174931478 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
CoreParts support the right to repair movement and choses to offer original LCD’s in all of its alternative Laptop LCD panels. CoreParts Laptop LCD Panels are certified and manufactured by high-end, trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 530 mm |
| Depth | 310 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 450 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 560 mm |
| Package depth | 350 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package weight | 550 g |