We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts 5B10W51863-CP laptop spare part Battery
SKU
5B10W51863-CP
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Laptop Spare Parts
| SKU | 5B10W51863-CP |
|---|---|
| EAN | 5715063511442 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Out of Stock |
The growing demand for consumer electronic devices for home and leisure poses the challenge of upgrading, improving and enhancing existing devices.
In CoreParts you will find a wide range of alternative batteries for Consumer Electronics, that matches the performance of your original device. All manufactured by High-end, certified and trusted suppliers.
In CoreParts you will find a wide range of alternative batteries for Consumer Electronics, that matches the performance of your original device. All manufactured by High-end, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Type | Battery |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | 5B10W51863 for Lenovo ThinkPad P14s G3, ThinkPad P14s Gen 4, ThinkPad T14 Gen 4 |
| Battery | |
| Battery voltage | 15.48 V |
| Weight & dimensions | |
| Width | 4.5 mm |
| Depth | 93 mm |
| Height | 198.8 mm |
| Weight | 328 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 4.5 mm |
| Package depth | 93 mm |
| Package height | 198.8 mm |
| Package weight | 328 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |