2-Power 2P-N133HCE-EBA laptop spare part Display
SKU
2P-N133HCE-EBA
- Panel coating: Glossy
- Display resolution: 1920 x 1080
- Panel lamp: LED
- LCD panel size: 13.30
Category: Laptop Spare Parts
| SKU | 2P-N133HCE-EBA |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Connector type | 30-pin |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Type | Display |
| LED backlight | Yes |
| Display type | LED |
| Glossy display | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 33.8 cm (13.3") |
| Display | |
| LED backlight | Yes |
| Display type | LED |
| Glossy display | Yes |
| HD type | Full HD |
| Backlight type | LED |
| Weight & dimensions | |
| Width | 187 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 2 mm |
| Weight | 157 g |
| Packaging data | |
| Package width | 269 mm |
| Package depth | 431 mm |
| Package height | 51 mm |