2-Power 2P-LP133WF4 SP A4 laptop spare part
SKU
2P-LP133WF4 SP A4
Login for pricing
In Stock:
2 available
13.3 1920x1080 FHD IPS Glossy Screen - replaces LP133WF4 SP A4
Category: Laptop Spare Parts
| SKU | 2P-LP133WF4 SP A4 |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Connector type | 30-pin |
| Display type | LED |
| Glossy display | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 33.8 cm (13.3") |
| Display | |
| Display type | LED |
| Glossy display | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 187 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 2 mm |
| Weight | 157 g |
| Packaging data | |
| Package width | 269 mm |
| Package depth | 431 mm |
| Package height | 51 mm |