We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Elo Touch Solutions Elo Edge Connect Audio Adapter
SKU
E419081
Category: Handheld Mobile Computer Accessories
| SKU | E419081 |
|---|---|
| EAN | 0843173104652 |
| Manufacturer | Elo Touch Solutions |
| Availability | Out of Stock |
Elo Edge Connect Audio Adapter, Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Adapter |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Powered USB | Yes |
| Certificates | |
| Certification | CE, FCC/IC, VCCI |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating relative humidity (H-H) | -40 - 60% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 40 °C |
| Weight & dimensions | |
| Width | 117.8 mm |
| Depth | 22.2 mm |
| Height | 48.9 mm |
| Weight | 83 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Manual | Yes |
| Package width | 354 mm |
| Package depth | 354 mm |
| Package height | 382 mm |
| Package weight | 205 g |