We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Elo Touch Solutions E525977 handheld mobile computer accessory Protective boot
SKU
E525977
Category: Handheld Mobile Computer Accessories
| SKU | E525977 |
|---|---|
| EAN | 0843173152080 |
| Manufacturer | Elo Touch Solutions |
| Availability | In Stock |
Rubber Boot, black, fits for: M51
| Features | |
|---|---|
| Product type | Protective boot |
| Brand compatibility | Elo Touch Solutions |
| Compatibility | M51 |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 172 mm |
| Depth | 23.6 mm |
| Height | 84.2 mm |
| Weight | 33.95 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 182 mm |
| Package depth | 31 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 65.7 g |
You may also be interested in
| Product |
Elo Touch Solutions E525977 handheld m...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra KT-TC51-SCRNP1-01 handheld mobil...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra MISC-MC93-SCRN-01 handheld mobil...
Login for pricing
|
Recommended
Honeywell EDA51-SP-10PK handheld mobil...
Login for pricing
|
Popular
Honeywell 213-065-001 handheld mobile...
Login for pricing
|
New
Zebra MISC-MC2X-SCRNPT-01 handheld mob...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
E525977
|
KT-TC51-SCRNP1-01
|
MISC-MC93-SCRN-01
|
EDA51-SP-10PK
|
213-065-001
|
MISC-MC2X-SCRNPT-01
|
| Manufacturer |
Elo Touch Solutions
|
Zebra
|
Zebra
|
Honeywell
|
Honeywell
|
Zebra
|
| Product type |
Protective boot
|
Screen protector
|
Screen protector
|
Screen protector
|
N/A
|
Screen protector
|





