We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Fujitsu S26361-F4083-L332 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 288-pin DIMM ECC
SKU
S26361-F4083-L332
Category: Memory Modules
| Internal memory type | DDR4 |
|---|---|
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| ECC | Yes |
| Component for | PC/server |
| SKU | S26361-F4083-L332 |
| EAN | 4059595759950 |
| Manufacturer | Fujitsu |
| Availability | Out of Stock |
| Memory | |
|---|---|
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Features | |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |