We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Havis 367-5892 holder Passive holder Terminal Black
SKU
367-5892
Login for pricing
In Stock:
0 available
Heavy Duty Display Stand With Hub Mounting Plate For HP Engage One Pro Fanless Hub
Category: Holders
| SKU | 367-5892 |
|---|---|
| Manufacturer | Havis |
| Availability | Out of Stock |
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Terminal |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Country of origin | United States |
| Certification | RoHS |
| Technical details | |
| Mobile device type | Terminal |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Country of origin | United States |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 221 mm |
| Depth | 139.7 mm |
| Height | 304.8 mm |
| Weight | 3.18 kg |
| Package width | 228.6 mm |
| Package depth | 152.4 mm |
| Package height | 330.2 mm |
| Package weight | 3.63 kg |
| Certificates | |
| Certification | RoHS |
| Packaging data | |
| Package width | 228.6 mm |
| Package depth | 152.4 mm |
| Package height | 330.2 mm |
| Package weight | 3.63 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |