We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Havis 367-5648 holder Active holder Terminal Black
SKU
367-5648
Login for pricing
In Stock:
0 available
Charging Adapter For The Mobile Protect & Pair Sled For ZebraTC51/Ingenico Link 2500i Mobile Payment Devices
- This Charging Adapter accommodates both devices to deliver a single solution for enhanced usability in retail, hospitality and healthcare spaces
- Simultaneously charge both devices
- Easy installation
Category: Holders
| Product colour | Black |
|---|---|
| Proper use | Indoor |
| Mobile device type | Terminal |
| SKU | 367-5648 |
| Manufacturer | Havis |
| Availability | Out of Stock |
Verge Z - Link 2500i charge adapter
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Terminal |
| Compatibility | Zebra TC51 & Ingenico Link 2500i |
| Type | Active holder |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Mobile device type | Terminal |
| Compatibility | Zebra TC51 & Ingenico Link 2500i |
| Type | Active holder |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 94 mm |
| Depth | 63.5 mm |
| Height | 94 mm |
| Weight | 68.04 g |
| Package weight | 144.24 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 144.24 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |