We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Havis 367-4288 holder Passive holder Terminal Black
SKU
367-4288
Login for pricing
In Stock:
0 available
Charging Adapter For The Mobile Protect & Pair For Zebra TC51/Verifone E355 Mobile Payment Devices
- This Charging Adapter accomodates both devices to deliver a single solution for enhanced usability in retail, hospitality and healthcare spaces
- Simultaneously charge both devices
- Easy installation
Category: Holders
| Product colour | Black |
|---|---|
| Proper use | Indoor |
| Mobile device type | Terminal |
| SKU | 367-4288 |
| Manufacturer | Havis |
| Availability | Out of Stock |
Verge Z E355 charge adapter
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Terminal |
| Compatibility | Zebra TC51 & Verifone e355 |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Mobile device type | Terminal |
| Compatibility | Zebra TC51 & Verifone e355 |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 98.2 mm |
| Depth | 107.3 mm |
| Height | 67.2 mm |
| Weight | 45.36 g |
| Package width | 115.8 mm |
| Package depth | 115.8 mm |
| Package height | 90.4 mm |
| Package weight | 138.79 g |
| Packaging data | |
| Package width | 115.8 mm |
| Package depth | 115.8 mm |
| Package height | 90.4 mm |
| Package weight | 138.79 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |