We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Rackmount.IT RM-CI-T26 rack accessory Mounting bracket
SKU
RM-CI-T26
Category: Rack Accessories
| Features | |
|---|---|
| Type | Mounting bracket |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Rack capacity | 1U |
| Compatibility | Meraki Z4C |
| Product colour | Blue |
| Country of origin | Netherlands |
| Weight & dimensions | |
| Width | 483 mm |
| Weight | 924 g |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Height | 44 mm |
| Depth | 366 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Mounting kit | Yes |
| Technical details | |
| Type | Mounting bracket |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Rack capacity | 1U |
| Compatibility | Meraki Z4C |
| Compliance certificates | RoHS |
| Colour | |
| Product colour | Blue |