BSPN-41-38
- Side panels are removable and keylocking
- Sturdy steel construction with black finish
Category: Rack Accessories
| SKU | BSPN-41-38 |
|---|---|
| EAN | 0656747143090 |
| Manufacturer | Middle Atlantic Products |
| Availability | Out of Stock |
- High Quality
- Easy to Use
- Easy to Use
| Features | |
|---|---|
| Type | Side panel |
| Size (imperial) | 96.5 cm (38") |
| Rack capacity | 41U |
| Compatibility | BGR Series |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Housing material | Steel |
| Weight & dimensions | |
| Width | 959.6 mm |
| Height | 1921.8 mm |
| Depth | 27.9 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Type | Side panel |