We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute XD230 MR932i-p Signal Cable Kit
SKU
P76164-B21
Category: Rack Accessories
| SKU | P76164-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017758022 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute XD230 MR932i-p Signal Cable Kit. Weight: 110 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 31.7 mm |
| Weight | 110 g |
| Height | 193.8 mm |
| Depth | 279.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.112 kg (0.247 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.112 kg (0.247 lbs) |