We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute XD230 MR408i-o Signal Cable Kit
SKU
P83656-B21
Category: Rack Accessories
| SKU | P83656-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017805511 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute XD230 MR408i-o Signal Cable Kit. Weight: 180 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 31.7 mm |
| Weight | 180 g |
| Height | 193.8 mm |
| Depth | 279.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.181 kg (0.399 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.181 kg (0.399 lbs) |