P88370-B21
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE ProLiant Compute ML350 Gen12 8SFF x4 NVMe PCIe Cable Kit, 360 g
Category: Rack Accessories
| SKU | P88370-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017831855 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute ML350 Gen12 8SFF x4 NVMe PCIe Cable Kit. Weight: 360 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Weight | 360 g |
| Height | 45 mm |
| Depth | 370 mm |