We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute ML350 Gen12 8SFF x2 NVMe PCIe Cable Kit
SKU
P88371-B21
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE ProLiant Compute ML350 Gen12 8SFF x2 NVMe PCIe Cable Kit, 260 g
Category: Rack Accessories
| SKU | P88371-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017831862 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute ML350 Gen12 8SFF x2 NVMe PCIe Cable Kit. Weight: 260 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Weight | 260 g |
| Height | 35 mm |
| Depth | 370 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.262 kg (0.578 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.262 kg (0.578 lbs) |