We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL380 Gen12 MR932i-p 8SFF x4 Cable Kit
SKU
P83800-B21
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE ProLiant Compute DL380 Gen12 MR932i-p 8SFF x4 Cable Kit, 340 g
Category: Rack Accessories
| SKU | P83800-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017806730 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute DL380 Gen12 MR932i-p 8SFF x4 Cable Kit. Weight: 340 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Weight | 340 g |
| Height | 40 mm |
| Depth | 405 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.335 kg (0.739 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.335 kg (0.739 lbs) |