We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL380 Gen12 MR932i-p 4EDSFF x2 Signal Cable Kit
SKU
P83799-B21
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE ProLiant Compute DL380 Gen12 MR932i-p 4EDSFF x2 Signal Cable Kit, 100 g
Category: Rack Accessories
| SKU | P83799-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017806723 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute DL380 Gen12 MR932i-p 4EDSFF x2 Signal Cable Kit. Weight: 100 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Weight | 100 g |
| Height | 25 mm |
| Depth | 305 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.0998 kg (0.22 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0998 kg (0.22 lbs) |