We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL360 Gen12 MR932i-p 4EDSFF x4 Box 4 PCIe Slot1 Controller Cable Kit
SKU
P85640-B21
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE ProLiant Compute DL360 Gen12 MR932i-p 4EDSFF x4 Box 4 PCIe Slot1 Controller Cable Kit, 130 g
Category: Rack Accessories
| SKU | P85640-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017814537 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute DL360 Gen12 MR932i-p 4EDSFF x4 Box 4 PCIe Slot1 Controller Cable Kit. Weight: 130 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 275 mm |
| Weight | 130 g |
| Height | 45 mm |
| Depth | 405.3 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.133 kg (0.293 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.133 kg (0.293 lbs) |