We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL360 Gen12 MR932i-p 4EDSFF x4 Box 1/2 PCIe Slot1/2 Controller Cable Kit
SKU
P76509-B21
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE ProLiant Compute DL360 Gen12 MR932i-p 4EDSFF x4 Box 1/2 PCIe Slot1/2 Controller Cable Kit, 150 g
Category: Rack Accessories
| SKU | P76509-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017759685 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute DL360 Gen12 MR932i-p 4EDSFF x4 Box 1/2 PCIe Slot1/2 Controller Cable Kit. Weight: 150 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 275 mm |
| Weight | 150 g |
| Height | 45 mm |
| Depth | 405.3 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.152 kg (0.335 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.152 kg (0.335 lbs) |