We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL340 Gen12 MR932i-p 36EDSFF R1S Cable Kit
SKU
P75796-B21
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE ProLiant Compute DL340 Gen12 MR932i-p 36EDSFF R1S Cable Kit, 1.11 kg
Category: Rack Accessories
| SKU | P75796-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017757100 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute DL340 Gen12 MR932i-p 36EDSFF R1S Cable Kit. Weight: 1.11 kg
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 213 mm |
| Weight | 1.11 kg |
| Height | 83 mm |
| Depth | 429 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 1.11 kg (2.45 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.11 kg (2.45 lbs) |