We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL340 Gen12 MR932i-p 16EDSFF R1S Front OCP Cable Kit
SKU
P75781-B21
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE ProLiant Compute DL340 Gen12 MR932i-p 16EDSFF R1S Front OCP Cable Kit, 760 g
Category: Rack Accessories
| SKU | P75781-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017757032 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute DL340 Gen12 MR932i-p 16EDSFF R1S Front OCP Cable Kit. Weight: 760 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 213 mm |
| Weight | 760 g |
| Height | 83 mm |
| Depth | 429 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.76 kg (1.68 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.76 kg (1.68 lbs) |