We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL320 Gen12 MR932i-p 8SFF Cable Kit
SKU
P87472-B21
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE ProLiant Compute DL320 Gen12 MR932i-p 8SFF Cable Kit, 500 g
Category: Rack Accessories
| SKU | P87472-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017826455 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute DL320 Gen12 MR932i-p 8SFF Cable Kit. Weight: 500 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 285 mm |
| Weight | 500 g |
| Height | 50 mm |
| Depth | 375 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.505 kg (1.11 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.505 kg (1.11 lbs) |