We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL320 Gen12 MR932i-p 16EDSFF Cable Kit
SKU
P76621-B21
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE ProLiant Compute DL320 Gen12 MR932i-p 16EDSFF Cable Kit, 890 g
Category: Rack Accessories
| SKU | P76621-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017760452 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute DL320 Gen12 MR932i-p 16EDSFF Cable Kit. Weight: 890 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 212.9 mm |
| Weight | 890 g |
| Height | 82.6 mm |
| Depth | 428.8 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.891 kg (1.96 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.891 kg (1.96 lbs) |