We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL320 Gen12 GPU MR932i-p 8EDSFF Cable Kit
SKU
P76618-B21
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE ProLiant Compute DL320 Gen12 GPU MR932i-p 8EDSFF Cable Kit, 670 g
Category: Rack Accessories
| SKU | P76618-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017760421 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE ProLiant Compute DL320 Gen12 GPU MR932i-p 8EDSFF Cable Kit. Weight: 670 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 285 mm |
| Weight | 670 g |
| Height | 60 mm |
| Depth | 375 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.673 kg (1.48 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.673 kg (1.48 lbs) |